punkt krytyczny trasy

Z Encyklopedia Zarządzania
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Portal moze zapisywać w przeglądarce uzytkownika informacje związane z logowaniem oraz statystykami oglądalności. Jeśli nie zgadzasz się z tym, opuść stronę.

Przeglądanie katalogu

Przeglądaj katalog według:
Autorzy  Tytuły  Słowa kluczowe

Wyszukiwarka pełnotekstowa

Wpisz słowa kluczowe oraz modyfikatory. W razie potrzeby, skorzystaj z instrukcji obsługi wyszukiwarki. Instrukcja wyszukiwarki (ukryj)
 

Cytaty i parafrazy (0 - 1 z 1)
John Adair, Podejmowanie decyzji. , Wydawnictwo Petit, Warszawa 1998, ISBN: 83-8529-216-0 (23+7)
  • (cytat, str. 33 - 34) Zawsze warto ustalić położenie Punktu Krytycznego Trasy (PKT). Termin, pochodzący z terminologii lotniczej, oznacza punkt, z którego nie ma już możliwości bezpiecznego powrotu do miejsca startu. ()
    W szerszym sensie PKT oznacza punkt, w którym odwrót lub zmiana zdania pociąga za sobą o wiele większe koszty - w różnych walutach - niż kontynuowanie działań zgodnie z podjętą decyzją, która okazała się nie najszczęśliwsza. W przypadku większości decyzji istnieje bardzo długo pewien margines swobody, zanim dojdzie się do punktu krytycznego: można jeszcze zmienić zdanie.
  • Słowa kluczowe: punkt krytyczny trasy
    Komentarze i źródła pierwotne: D. Kazanowski, Nowy marketing w Internecie, Centrum Doradztwa i Informacji, Difin, Warszawa 2007, s. 22.
Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Widok
Działania
cytaty